31 Ekim 2023 Salı Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 31 Ekim Salı akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Yemen’deki İran destekli Husiler, insansız hava araçları (İHA) ve füzelerle İsrail’e yönelik saldırılar gerçekleştirdiğini duyurdu. Husilerin Askeri Sözcüsü Yahya es-Seri, İsrail’i füze ve İHA’larla vurduklarını söyledi.

İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, Hamas’ın kaçırdığı Shani Louk’un ölümüyle ilgili korkunç bir detayı paylaştı. Herzog, Louk’un kafasının kesildiğini iddia etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2024 yılı KYK burs ve kredi miktarını açıkladı. Buna göre kredi ve burs miktarı; lisans 2 bin lira, yüksek lisans 4 bin lira, doktora 6 bin lira oldu.

Haklarında çıkan kara para aklama, vergi kaçırma gibi suçlamaların ardından Dilan-Engin Polat çifti özür mesajı yayınlamıştı. Sosyal medyadan paylaşım yapan Engin Polat, iddialarla ilgili ‘Altı boş’ dedi.

İltica ettiği ülke tarafından kabul edilmeyen Türk gencinin, bindirildiği uçakta yerine oturmayarak uçağı rötar yaptırdığı iddia edildi. Görüntülerde uçakta bulunan diğer yolcuların tepki gösterdiği görüldü.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda tuhaf hareketler yapan bir adamın ‘Metrobüsle ilişkiye girdiği’ iddia edildi.

Hem komik hem de güzel kadın tanımının tüm niteliklerini karşılayan Nurgül Yeşilçay, bu sefer de ev hali ile ortalığı aleve verdi!

Nişan attığı Gülseren Ceylan’la ilgili maddiyat odaklı ve sert açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil’den yeni bir açıklama geldi. Mehmet Ali Erbil, kararı kendisinin verdiğini ima ederek “Ben ona göre yaşlı adamım” dedi.

Arda Türkmen’le evli influencer Melodi Elbirlier, trafikte yaşadığı taciz anlarını paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir