Nam Salan Analist, 5 Altcoin İçin Hedeflerini Açıkladı!

Kripto para piyasası, düzenleyici baskının altında geçirdiği zor günlerin ardından bir rahatlama rallisine çıktı. Bunda, muhtemelen dev şirketlerin spot Bitcoin ETF başvuruları önemli bir rol oynadı. Bu gelişmelerin ardından Bitcoin, güçlü bir ivme yakaladı ve 30 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bu pozitif havanın hakim olduğu ortamda popüler bir analist, Bitcoin ve seçtiği 5 altcoin için hedeflerini açıkladı.

Popüler analist bu altcoin’lerin en yüksek değerlerinin haritasını çıkardı

Kripto piyasaları, geçtiğimiz birkaç günün ardından günün ticaretini yükseliş notuyla kapatıyor. Bu nedenle, popüler tokenlerin geçici düşüş eylemlerine dayanarak iyi bir yükseliş sürdürmesinin beklendiğine inanılıyor. Bununla birlikte, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin fiyatı şu anda 30.000 dolarda mücadele ediyor. Bu da yeni bir konsolidasyonun başlangıcı hakkında spekülasyonları artırıyor. Önceki durumlarda, BTC fiyatı her dirençte iki haftadan fazla bir süre dar bir konsolidasyon geçirdi. Bu nedenle şu anda benzer bir eyleme ilişkin spekülasyonlar dolaşıyor.

Sektör devleri bir Bitcoin spot ETF’si için başvuru yaptı. O zamanda beri piyasalar muhteşem bir itici güç elde etti. Bazıları da yatırımcıları uzun vadede son derece yükselişe geçiren bir kripto borsası başlatma planlarını açıkladı. Bu nedenle, popüler analistlerden biri olan Michael van de Poppe, daha önce boğa koşusunun başladığını ve şimdi mevcut boğa döngüsü için yüksekleri ortaya çıkardığını söylüyor.

Analist, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Avalanche (AVAX), Litecoin (LTC) ve Cosmos’un (ATOM) en yüksek seviyelerini listeliyor. Ayrıca bir düzeltme veya reddetmenin muhtemelen ralliyi takip edeceğini ileri sürüyor. Analist, Bitcoin seçtiği altcoin projeleri için hedef fiyatlarını şu şekilde belirliyor:

  • Chainlink (LINK): 18-22 dolar
  • Avalanche (AVAX): 55-65 dolar
  • Litecoin (LTC): 220-260 dolar
  • Ethereum (ETH): 2.700-3.000 dolar
  • Bitcoin (BTC) 38,000-42,000 dolar
  • Cosmos (ATOM) 25-35 dolar

Bitcoin, piyasayı arkasından sürükleyebilecek mi?

Şu anda, Bitcoin RSI 70,74’te duran üst dirence ulaşmak için yükseldi. Dolayısıyla, küçük bir düşüş eğiliminin fiyatı aşağı çekmesi mümkün. Bununla birlikte, RSI fiyatı takip eden ek bir göstergedir. Bu nedenle RSI’nın zaman içinde iyileşmesini sağlayabilecek bir ayarlama mümkün.

Bununla birlikte, Bitcoin fiyatının kayda değer bir yükselişle devam etmesi olası. Yukarıda belirtilen hedefe doğru yükselmeye devam etmesi ihtimal dahilinde. Diğer altcoin projelerinin yıldız kriptoyu takip etmesi mümkün. Böylece, 2023 yılı için yeni zirveler kaydedebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir